Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A w jakim stopniu za tą szkaradną kolorystykę odpowiada Pan Grzegorz Muszyński - główny specjalista od inwestycji COZL ? Już raz "popisał się" przerabiając elewację terminala Lotniska Lublin. Wydał ponad 300 mln, a na lotnisku wita gości ze świata buda z blachy trapezowej, a w środku na podłodze lastriko jak w Biedronce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta buda przypomina mi wielką farelkę :DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko burak wyzywa innych od buraków.    
Jak się ma taki gust i rozum, to lepiej żeby ktoś tobie dyktował zasady, bez których jeden burak z drugim zmienią miasto w swoją wioskę !
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko burak wyzywa innych od buraków.
  Burak nigdy nie będzie wyzywał swoich towarzyszy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac spor miedzy ludzmi, ktorym nie jest wszystko jedno jak wyglada ich otoczenie a osobami odpowiedzialnymi za to kolorowe cos przybiera na sile,bo nie potrafie sobie wyobrazic jak komus to sie moze podobac, jesli nie jest w jakis posredni sposob w ten spor zaangażowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac spor miedzy ludzmi, ktorym nie jest wszystko jedno jak wyglada ich otoczenie a osobami odpowiedzialnymi za to kolorowe cos przybiera na sile,bo nie potrafie sobie wyobrazic jak komus to sie moze podobac, jesli nie jest w jakis posredni sposob w ten spor zaangażowany.
No wyobraź sobie, ze komuś sie może to podobać, a przynajmniej nie przeszkadzać i nawet nie słucha disco polo, nie jest wieśniakiem. A stare przysłowie mówi, ze o gustach sie nie dyskutuje. Jeden lubi kwiatki, drugi jak mu skarpety śmierdzą. I nie jest to spór "mądrych, wykształconych, z wielkopańskim gustem, wyzywających całą resztę od buraków discopolowców" z "osobami odpowiedzialnymi za to kolorowe coś". Jeśli tylko takie  podziały masz w głowie, to widać jak ograniczona jest Twoja percepcja, jak dzielisz świat na złych i dobrych, jak wszystko musi być czarno-białe. Poza twierdzenie, że budynek COZL jest w ścisłym centrum to spore nadużycie, przed wojną były tu przedmieścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jst dużo  ważniejszych sprawy niz przemalowac czy nie . Nie mają na co pieniędzy wydawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że jest dużo ważniejszych spraw niż przemalować czy nie. Nie maja na co pieniędzy wydawać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że jest dużo ważniejszych spraw niż przemalować czy nie. Nie maja na co pieniędzy wydawać?
  Po co powtarzasz te głupoty. Gdyby było mało pieniędzy to nie wydano by na droższe żarówiaste kolory !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciarki mnie przechodzą gdy patrzę na ten budynek ,kolory zastosowane śa tragiczne budynek na tle miasta bardziej przypomina spalarnie jakąś niż szpital .Nie mogę wyjść z podziwu kto na to pozwolił jak można taki budynek o takim przeznaczeniu tak oszpecić już samo patrzenie na niego przeraża a przecież to ma być budynek gdzie ludzie szukają nadzieji i pomocy oby wnętrze jego było stosowniejsze napawające nadzieją i radością ,bo patrząć na zewnętrzną elewację mogę sobie wyobrazić co w środku się dzieje -obym się myliła Ciekawa jestem czy ktoś za to poniesie konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo pozorów w Lublinie nie brakuje pieniędzy. Problem jest z ich rozumnym wydaniem. Kolory tego budynku to właśnie przykład bezguścia i marnowania pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co powtarzasz te głupoty. Gdyby było mało pieniędzy to nie wydano by na droższe żarówiaste kolory !!!!!!
 nie no to lepiej jest wydać kolejne pieniądze, żeby pomalować jeszcze raz budynek co był dopiero malowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 nie no to lepiej jest wydać kolejne pieniądze, żeby pomalować jeszcze raz budynek co był dopiero malowany
ja nie uważam,że to jest piękne, ale lepiej jest odnowić coś co tego potrzebuje a nie malowac coś kilka razy , bo nie takie kolory, Skąd pewność następne kolowy wszystkim się będą podobać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto jeszcze raz wydać pieniądze i przemalować budynek, żeby utrzymać jakieś miejskie standardy. Niestety coraz więcej bezguścia zaczyna dominować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Lublin, to moje miasto rodzinne. Mogłoby być przepiękne, gdyby ludzie decydujący o kolorystyce nowych i remontowanych budynków nie byli wieśniakami bez gustu. Piszę to z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Jestem plastykiem, dla mnie takie widoki są nadzwyczaj bolesne. W odpowiedzi na mój protest w spółdzielni mieszkaniowej dotyczący kolorystyki budynków na Czubach usłyszałam wyświechtane "O gustach się nie dyskutuje". Nieprawda! Jest coś takiego, jak dobry gust i jego totalny brak! Jak nie wiesz, na jaki kolor pomalować budynek, zapytaj się pierwszego z brzegu plastyka. Żaden z nich nie zaproponuje takiej sieczki kolorystycznej jak to, co widać na COZL.   Winnych takiej decyzji pod sąd! Za nasze pieniądze zafundowali nam koszmar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Lublin, to moje miasto rodzinne. Mogłoby być przepiękne, gdyby ludzie decydujący o kolorystyce nowych i remontowanych budynków nie byli wieśniakami bez gustu. Piszę to z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Jestem plastykiem, dla mnie takie widoki są nadzwyczaj bolesne. W odpowiedzi na mój protest w spółdzielni mieszkaniowej dotyczący kolorystyki budynków na Czubach usłyszałam wyświechtane "O gustach się nie dyskutuje". Nieprawda! Jest coś takiego, jak dobry gust i jego totalny brak! Jak nie wiesz, na jaki kolor pomalować budynek, zapytaj się pierwszego z brzegu plastyka. Żaden z nich nie zaproponuje takiej sieczki kolorystycznej jak to, co widać na COZL.   Winnych takiej decyzji pod sąd! Za nasze pieniądze zafundowali nam koszmar!
To nie zwykły budynek tylko SZPITAL ONKOLOGII ! Tam się ratuje życie, no ale co tam życie przecież miasto musi się ładnie prezentować. Ja uważam, że fajnie że sążywe i wesołe kolory a nie jak całę miasto szaro bure. Proponuje Plastykowi zaczerpnąć porady Psychologa jak kolorystyka wpływa na pacjenta.... szkoda gadać, warto inaczej spożytkować te pieniądze niż na nowe malowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie zwykły budynek tylko SZPITAL ONKOLOGII ! Tam się ratuje życie, no ale co tam życie przecież miasto musi się ładnie prezentować. Ja uważam, że fajnie że sążywe i wesołe kolory a nie jak całę miasto szaro bure. Proponuje Plastykowi zaczerpnąć porady Psychologa jak kolorystyka wpływa na pacjenta.... szkoda gadać, warto inaczej spożytkować te pieniądze niż na nowe malowanie.
  TAK. To jest SZPITAL ONKOLOGII więc powinien być obsrany.   Ja mogę tobie zafundować takie tandetne kolorki na twojej ruderze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb...ty Szymuś sobie coś usrał w głowie i tak ma być?? ktoś nad tym myślał i pieniądze wydał, kolory z bliższa są ładniejsze, a jak Szymusiowi się nie podoba to niech da ze swojej kieszeni pieniądze, a mało to nie kosztowało., a Szymuś niech sobie łeb wymieni bo mi się nie podoba. każdy może mieć jakieś ale, i każdy ma zakładać portal społecznościowy??   jak przemalujecie COZL to założe portal o głosowanie o zwolnienie ludzi ze stanowiska  Pierwsze Marszałek a potem reszta za nim i niech zapłacą ze swoich kieszeni za to, razem z Szymusiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chorzy na pewno nie dbaja o to jaki kolor ma budynek. Pieniadz, ktore zostalyby wydane na nowa farbe i oplacenie pracownikow moga byc wydane na pomoc chorym!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb...ty Szymuś sobie coś usrał w głowie i tak ma być?? ktoś nad tym myślał i pieniądze wydał, kolory z bliższa są ładniejsze, a jak Szymusiowi się nie podoba to niech da ze swojej kieszeni pieniądze, a mało to nie kosztowało., a Szymuś niech sobie łeb wymieni bo mi się nie podoba. każdy może mieć jakieś ale, i każdy ma zakładać portal społecznościowy??   jak przemalujecie COZL to założe portal o głosowanie o zwolnienie ludzi ze stanowiska  Pierwsze Marszałek a potem reszta za nim i niech zapłacą ze swoich kieszeni za to, razem z Szymusiem.
 
Chorzy na pewno nie dbaja o to jaki kolor ma budynek. Pieniadz, ktore zostalyby wydane na nowa farbe i oplacenie pracownikow moga byc wydane na pomoc chorym!!
  Kolejni którzy chcą się czuć jak u siebie na wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...